הינך עוקב אחרי חדשות הצילום 
ביטול מעקב
19/02/2013 12:31
אוסף מצלמות ענק עומד למכירה פומבית ב ebay
6750
0

אם אתם מתקשים להחליט מה לקנות כשתזכו בפיס, יש לנו הצעה בשבילכם, אם כי לשם כך תצטרכו שאראלה תתקשר אליכם בשלושת הימים הקרובים

תדמינו לכם חדר ענק מלא במצלמות וינטג', עדשות שכבר מזמן ירדו מפס היצור וציוד צילום נלווה שניתן להשיג רק אצל אספנים מכורים שהופכים את העולם כדי למצוא אותו.

אוסף כזה בדיוק החליט למכור המשתמש kka20101 במכירה פומבית באתר המכירות הפומביות ebay. מחיר האוסף נכון להיום עומד כבר על $54,300.
 
אוסף המצלמות הגדול, צילום מסך מתוך אתר ebay
 
המכירה הפומבית תינעל בעוד שלושה ימים וזאת לא תהיה הפתעה גדולה אם עד אז המחיר יכפיל את עצמו. לזוכה המאושר במכירה הפומבית  מחכה אוסף המונה 1,000 פריטים וביניהם מצלמות ישנות, עדשות וציוד צילום נלווה שנאסף במשך 50 שנה. kka20101 אינו יכול לפרט את המפרטים והדגמים הספציפיים של המצלמות כי זה יקח לו כנראה כמה שנים, אבל לפי דבריו ניתן למצוא באוסף דגמים של כל חברות הצילום המובילות כמו Canon, Nikon, RolleiFlex, Yashica, Ricoh, Polaroid, Kodak, Fujifilm, Pentax, ועוד. למרות ש kka20101 אינו יכול לפרט את הפריטים המדוייקים שיפרדו ממנו ויעברו לבעלים החדשים שלהם, הוא מספר שרוב הפריטים הם במצב טכני טוב ורובם עובדים. kka20101 מציע לקונה המאושר להגיע לאסוף את האוסף באופן עצמאי ולא באמצעות משלוח. לאן צריך להגיע אתם שואלים? ממש לא רחוק - מחוז אלמדה קליפורניה. מעניין מה kka20101 מתכנן לשכן בחלל שמתפנה בביתו?
 
 
מאת: אנה פולנסקי
תגובות / ביקורות (0)
מבקרים אחרונים (31)